• Bize Ulaşın

    0 282 673 28 52

  • Yeni Sanayi Sitesi D-Blok No:13Çorlu / Tekirdağ

Lüleburgaz Yangın Söndürme Tüpü Dolumu

Lüleburgaz Yangın Söndürme Tüpü Dolumu

Hidra Yangın, Yangın Söndürme Tüpü Dolumu yapmaktadır. Günümüzde yaşanan tehlikelerden birisi olan yangın olayı yangın tüpleri sayesinde çoğunlukla önlenebilmektedir. Her firma, okul ve bu tarz resmi kurumlarda bulundurulması zorunlu olan yangın tüpleri mevcuttur. Artık yangın tehlikesine karşı bireyler evlerinde de yangın tüpü mevcut bulundurmaktadırlar. Yangın söndürücü maddelerden olan yangın tüp dolumu da önemlidir.

Yangın Tüpü Dolumu
Yangın tüpü dolumu bitmiş olan yangın tüplerine uygulanmaktadır. Yangın söndürme cihazlarından en fazla kullanılanı olan yangın tüpü dolumu sırasında da önemli tehlikeler mevcuttur. Bu tarz tehlikelerden uzak kalabilmek amacıyla belirlenen maddeler kullanılarak dolum yapılmalıdır. Tüp içerisindeki gazın boşaltılmaması halinde dolum esnasında patlamalar yaşanabilmektedir. İçerisinde kalan gazın miktarına bakılmadan dikkatli bir şekilde tüp dışına salınması gerekmektedir. Bu gazın adı ise azot gazıdır. Tüp içerisindeki azot gazı boşaltımı tamamlandıktan sonra kontroller yapılır. Tamamen boşaltılan tüpün vanası yerinden çıkarılarak bu kez içeriğindeki kimyasal maddeler boşaltılır. Bu boşaltma işlemi ise özel vakum makineleri ile yapılması gerekmektedir.

Lüleburgaz Yangın Söndürme Tüpü Dolumu hizmeti veren firmamız sizlere uygun ve kaliteli hizmet vermektedir. Lüleburgaz Yangın Söndürme Tüpü Dolumu hakkında daha fazlası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.